Středočeský policejní pochod 2022

 

Technické potíže

Vážení přátelé,
na základě Vašich dotazů jsme zjistili, že z důvodu technické chyby nám pravděpodobně nějakou dobu nechodily přihlášky na Středočeský policejní pochod 2022. Prosíme ty, kterým přišlo potvrzení o registraci přihlášky ale následně jim již  nedorazily pokyny k platbě a startovní číslo, aby nám přeposlali potvrzovací e-mail (přišel Vám v době vyplnění přihlášky), na e-mail plesar.jirka@gmail.com. Děkujeme za spolupráci a omlouváme se za případně způsobené potíže.

IZS Kemp 2022

Náš kemp je určený pro kluky a holky ve věku 7 až 15 let a uskuteční se v termínu od 6. do 13. srpna 2022, a to v areálu rekreačního střediska Měsíční údolí. Všichni účastníci se mohou těšit na týden plný zábavy. Užijeme si společně výlety, ukázky práce záchranných složek, sportovní hry, kurz sebeobrany, střelby a lukostřelby, dovednostní hry, letní kino, přespání pod širákem a spoustu dalšího…

Cena tábora je 5.700,- Kč

Přihlášky spustíme 1.2.2022 ve 12:00 hodin!

Odkaz na přihlášky Zde

 

Jiří Plesar a kolektiv IZS Team z.s.

IZS Kemp 2021 – fotogalerie

IZS Kemp 2021 skončil a jako připomínku toho co jsme za ten týden prožili, jsme pro Vás připravili fotografie z tábora.

Fotografie naleznete: ZDE.

Středočeský policejní pochod 2021

Policisté zvou všechny kolegy z integrovaného záchranného systému i širokou veřejnost na čtvrtý ročník pochodu, za krásami Středočeského kraje.

Informace a přihlášky najdete: ZDE.

IZS kemp 2021

Náš kemp je určený pro kluky a holky ve věku 7 až 15 let a uskuteční se v termínu od 7. do 14. srpna 2021, a to v areálu penzionu Artur. Všichni účastníci se mohou těšit na týden plný zábavy. Užijeme si společně výlety, ukázky práce záchranných složek, lanové centrum, jednodenní výlet na raftech, sportovní hry, kurz sebeobrany, střelby a lukostřelby, dovednostní hry, letní kino, přespání pod širákem a spoustu dalšího…

Cena tábora je 5700,- Kč

Přihlášky spustíme 1.2.2021!

Jiří Plesar a kolektiv IZS Team z.s.

Zrušení dětského dne s integrovaným záchranným systémem 2020

Upozornění!

Dětský den s integrovaným záchranným systémem 2020 se z důvodu nařízení vlády ohledně šíření koronaviru RUŠÍ, jelikož není v našich silách a možnostech vyčkávat do poslední chvíle, zda bude možné akci uskutečnit. Dětský den se měl uskutečnit ve středu 27.5.2020 v Bělé pod Bezdězem.

Děkujeme za pochopení!

 

Dětský den s IZS 2019

Dne 29.5.2019 proběhl v Bělé pod Bezdězem – areál Adventure Land, již šestý ročník Dětského dne s integrovaným záchranným systémem. Bohužel, jak se již pomalu stává zvykem, počasí nebylo ideální, ale i tak jsme zde uvítali přes 2000 dětí ze 13 základních a mateřských škol. Děti si zde mohly prohlédnou celou řadu výzbroje a výstroje složek integrovaného záchranného systému, stejně jako techniku, kterou tyto složky používají. Na děti zde čekala celá řada statických i dynamických ukázek, napříč celým spektrem integrovaného záchranného systému.

Všem zúčastněným patří velké poděkování.