Informace před odjezdem na tábor

Vážení rodiče,

Po roce se opět připomínáme s důležitými informacemi a dokumenty k táboru, který nás čeká již za dva týdny.

Hlásíme hlavně dva dny starou změnu, původní plánované místo pobytu – hotel Kořínek v Kořenově jsme z technických důvodů vyměnili zpět za loňský areál Vesec. Doufáme, že tato změna Vám nezpůsobí žádné komplikace, neboť vše ostatní zůstává stejné.

Na webových stránkách www.izsteam.cz  v záložce Pořádané akce – IZS Kemp 2019 naleznete v sekci „Dokumenty a formuláře“ mimo jiné formulář na posudek o zdravotní způsobilosti dítěte a také prohlášení rodičů. Posudek o zdravotní způsobilosti platí dva roky, tedy pokud jste jej nechávali potvrdit v loňském roce, k lékaři již nemusíte.

Do podepsané obálky nebo euroobalu, prosím, dejte kopii kartičky pojišťovny, prohlášení rodičů, posudek zdr. způsobilosti a případné podepsané léky i s přesným dávkováním. Při příjezdu si od Vás vše přebere zdravotnice – bez těchto dokumentů není možné Vaše dítě převzít!

Většina z Vás s námi nejede poprvé, a proto nemusíme rozepisovat, co děti smí a co ne, až na tu zásadní změnu, na kterou jsme upozornili již před spuštěním přihlášek – mobily jsou ZAKÁZÁNY. Už se objevily dotazy, zda by nešlo u starších dětí atd…  NEŠLO! Věřte nám, víme, proč to děláme. Vzpomeňte si na sebe a své tábory. Měli jste mobil? A přežili jste? 😊 Denně dáváme informace o tom, co jsme dělali + fotografie. Většina vedoucích i vkládá fotky svého oddílu na Facebook rovnou z mobilu, loni jsme párkrát zkusili i živé vysílání, určitě ho uděláme i letos. Kdykoliv byste měli pochybnosti, můžete si zavolat na mobil hlavnímu vedoucímu Jirkovi Plesarovi. Kdykoliv budeme mít pochybnosti my, zavoláme vám.

Příjezd na tábor je v sobotu 10.8.2019 v čase 14:00-16:00 hodin, začínáme večeří.

Odjezd z tábora je v sobotu 17.8.2019 v čase 10:00-12:00 hodin, končíme snídaní.

Odkaz na přesné místo tábora včetně adresy pro zasílání korespondence dětem najdete na webových stránkách v záložce IZS kemp 2019 – pozvánka.

Fotografie a průběžné zprávy můžete jako vždy sledovat na webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

Kontakt na hlavního vedoucího Jiřího Plesara je +420 604 235 734.

Užívejte horké letní dny a za dva týdny se na vás všechny těšíme!

kolektiv IZS Team z.s.