Táborové novinky

Vážení rodiče, den D se blíží 😃 1. února spouštíme přihlášky. Rádi bychom Vás zároveň upozornili na dvě podstatné‏ změny:

Tou první je cena tábora, kterou zvyšujeme na 4.400,-Kč. Důvodem je změna lokality tábora a ubytování dětí v hotelu, což samozřejmě přináší i vyšší cenu ubytování. Věříme však, že komfortnější ubytování i možnosti, které hotel nabízí, potěší nejen děti ale i Vás.
Druhou změnou jen naprostý zákaz používání mobilních telefonů po celou dobu tábora. Proběhla k tomu velká diskuze a z ní vzešel jednoznačný závěr. V loňských letech některé děti nebyly schopny zákaz používání mobilních telefonů dodržet, telefonovaly s rodiči i několikrát denně a při každém sebemenším problému volaly domů. Rodiče poté volali nám, aniž bychom věděli, že se vůbec něco děje a vznikal z toho nepřetržitý maraton hovorů, které nás neustále vytrhávaly z táborového dění. Zároveň děti, které s sebou mobil neměly, těžce prožívaly, že si jejich kamarád neustále volá s maminkou. Věříme, že toto opatření bude ku prospěchu věci a děti zjistí, že týden se dá bez mobilu přežít. Informace o tom, že jsou děti v pořádku a co celé dny dělají, budete mít jako v minulých letech prostřednictvím webových stránek a Facebooku, a také můžete při pochybnostech kontaktovat hlavního vedoucího.
Přejeme Vám krásné zimní dny a těšíme se na Vás!