Informace před odjezdem na tábor

Vážení rodiče,

Po roce se opět připomínáme s důležitými informacemi a dokumenty k táboru, který nás čeká již za dva týdny.

Hlásíme hlavně dva dny starou změnu, původní plánované místo pobytu – hotel Kořínek v Kořenově jsme z technických důvodů vyměnili zpět za loňský areál Vesec. Doufáme, že tato změna Vám nezpůsobí žádné komplikace, neboť vše ostatní zůstává stejné.

Na webových stránkách www.izsteam.cz  v záložce Pořádané akce – IZS Kemp 2019 naleznete v sekci „Dokumenty a formuláře“ mimo jiné formulář na posudek o zdravotní způsobilosti dítěte a také prohlášení rodičů. Posudek o zdravotní způsobilosti platí dva roky, tedy pokud jste jej nechávali potvrdit v loňském roce, k lékaři již nemusíte.

Do podepsané obálky nebo euroobalu, prosím, dejte kopii kartičky pojišťovny, prohlášení rodičů, posudek zdr. způsobilosti a případné podepsané léky i s přesným dávkováním. Při příjezdu si od Vás vše přebere zdravotnice – bez těchto dokumentů není možné Vaše dítě převzít!

Většina z Vás s námi nejede poprvé, a proto nemusíme rozepisovat, co děti smí a co ne, až na tu zásadní změnu, na kterou jsme upozornili již před spuštěním přihlášek – mobily jsou ZAKÁZÁNY. Už se objevily dotazy, zda by nešlo u starších dětí atd…  NEŠLO! Věřte nám, víme, proč to děláme. Vzpomeňte si na sebe a své tábory. Měli jste mobil? A přežili jste? 😊 Denně dáváme informace o tom, co jsme dělali + fotografie. Většina vedoucích i vkládá fotky svého oddílu na Facebook rovnou z mobilu, loni jsme párkrát zkusili i živé vysílání, určitě ho uděláme i letos. Kdykoliv byste měli pochybnosti, můžete si zavolat na mobil hlavnímu vedoucímu Jirkovi Plesarovi. Kdykoliv budeme mít pochybnosti my, zavoláme vám.

Příjezd na tábor je v sobotu 10.8.2019 v čase 14:00-16:00 hodin, začínáme večeří.

Odjezd z tábora je v sobotu 17.8.2019 v čase 10:00-12:00 hodin, končíme snídaní.

Odkaz na přesné místo tábora včetně adresy pro zasílání korespondence dětem najdete na webových stránkách v záložce IZS kemp 2019 – pozvánka.

Fotografie a průběžné zprávy můžete jako vždy sledovat na webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

Kontakt na hlavního vedoucího Jiřího Plesara je +420 604 235 734.

Užívejte horké letní dny a za dva týdny se na vás všechny těšíme!

kolektiv IZS Team z.s.

Pozvánka na Den s IZS 2019

Vážení příznivci integrovaného záchranného systému,

tímto si Vás dovolujeme pozvat na další ročník našeho Dětského dne s IZS, který se bude konat dne 29.5.2019 v areálu ADVENTURE LAND v Bělé pod Bezdězem.
Těšíme se na Vás!

Táborové novinky

Vážení rodiče, den D se blíží 😃 1. února spouštíme přihlášky. Rádi bychom Vás zároveň upozornili na dvě podstatné‏ změny:

Tou první je cena tábora, kterou zvyšujeme na 4.400,-Kč. Důvodem je změna lokality tábora a ubytování dětí v hotelu, což samozřejmě přináší i vyšší cenu ubytování. Věříme však, že komfortnější ubytování i možnosti, které hotel nabízí, potěší nejen děti ale i Vás.
Druhou změnou jen naprostý zákaz používání mobilních telefonů po celou dobu tábora. Proběhla k tomu velká diskuze a z ní vzešel jednoznačný závěr. V loňských letech některé děti nebyly schopny zákaz používání mobilních telefonů dodržet, telefonovaly s rodiči i několikrát denně a při každém sebemenším problému volaly domů. Rodiče poté volali nám, aniž bychom věděli, že se vůbec něco děje a vznikal z toho nepřetržitý maraton hovorů, které nás neustále vytrhávaly z táborového dění. Zároveň děti, které s sebou mobil neměly, těžce prožívaly, že si jejich kamarád neustále volá s maminkou. Věříme, že toto opatření bude ku prospěchu věci a děti zjistí, že týden se dá bez mobilu přežít. Informace o tom, že jsou děti v pořádku a co celé dny dělají, budete mít jako v minulých letech prostřednictvím webových stránek a Facebooku, a také můžete při pochybnostech kontaktovat hlavního vedoucího.
Přejeme Vám krásné zimní dny a těšíme se na Vás!

IZS kemp 2019

Vážení rodiče, milí přátelé,
z důvodu množících se dotazů na termín konání tábora v letošním roce zveřejňujeme plakát s datem a místem, kde letos tábor proběhne. Přihlášky plánujeme spustit v únoru, budeme Vás o tom opět informovat.
Těšíme se na Vás. 🙂

Den s IZS 2018

Vážení příznivci IZS,

tímto si Vás dovolujeme pozvat na další ročník našeho Dětského dne s IZS, který se bude konat dne 30.5.2018 v areálu ATMOS na Vazačce v Bělé pod Bezdězem.
Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Policejní pochod 2018

Vážení příznivci složek IZS,

dovolujeme si Vás pozvat na první ročník policejního pochodu, který se uskuteční v sobotu 15. září 2018. Veškeré podrobnosti k pochodu, trasám a přihláškám najdete na webu ZDE.
Těšíme se na Vaši účast!

Uzavření přihlášek na IZS kemp 2018

Vážení rodiče, vážení přátelé,
pět dní od spuštění přihlášek s radostí sdělujeme, že máme plno. 🙂 Děkujeme za Váš zájem, v takovém měřítku jsme jej opravdu, ale OPRAVDU nečekali. 🙂 V současné době ještě přijmeme přihlášky 3 případných náhradníků, kdyby se nám nějaké místo uvolnilo.
Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na shledání.